top of page

neonlightroom ir neona mākslinieka Jāņa Straumes - Broliša dibināts vizuālās reklāmas uzņēmums. Jānis ir vienīgais neona meistars Latvijā, ar neonu un reklāmas izkārtnēm strādā jau 20 gadus. Jānis ir piedalījies vairākās izstādēs, kā arī sadarbojies ar dažādiem Eiropas māksliniekiem. Uzņēmuma komanda ir paplašinājusies, un arī mūsu piedāvāto pakalpojumu klāsts ir audzis. Uzņēmumā mēs vienmēr tiecamies pēc izcilas kvalitātes un darbu izpildes. 

Personalizēta neona izgatavošana

Piedāvājam  unikālu stikla neona izgatavošanu. Jūsu personālizētā neona izkārtne būs neatkārtojams dizaina elements.  Neona izgatavošana ir 100% roku darbs. Mūsu neona darbı tiek darināti, izmantojot augstas kvalitātes itāļu stikla trubas. Plaša krāsu izvēle. Neona izkārtnes ir iespējams uzstādīt gan iekštelpās, gan ārā. Neons var tikt montēts uz dažādām virsmām - koka planšetes, metāla, plastikāta pamatnes, pie sienas bez patatnes, uz koka vai metāla rāmja.

Lai aprēķinātu cenu Jūsu neona idejai, norādiet sekojošu informāciju: kādu uzrakstu, simbolu, attēlu vēlaties; aptuveno izmēru; krāsu (pieprasījumus sūtiet uz neonlightroom@gmail.com).

Ieskats neona locīšanas procesā

uz metāla pamatnes instalēts sarkans un dzeltens neons  ("5 minute crafts" veidots video

zaļš neons instalēts uz koka pamatnes

oranžš neons instalēts uz personalizētas koka pamatnes

sarkans un zils neons sakausēts kopā

bottom of page